SPOLEČNOST BESTHUNTING

Společnost BestHunting CZ, spol. s r.o. je myslivecká společnost, která se zabývá prodejem potřeb pro myslivost, lesnictví, sokolnictví a lovectví. Dále nabízíme odchov bažantů z vlastní bažantnice. Také Vám nabízíme výrobu mysliveckých zařízení včetně montáže a dopravy. Součástí naší nabídky je preparace a činění kůží. Přidružili jsme také krmivo pro zvěř a lovecké psy. A také vám můžeme nabídnout škálu individuálních společných lovů zvěře v České republice, Slovensku, Polsku, Rusku, Maďarsku, a Jihoafrické republice. Všechny oblasti se snažíme neustále rozšiřovat zkvalitňovat dle potřeb našich zákazníku a obchodních partnerů.

Obchodní filozofii naší společnosti je samozřejmě serióznost, ochota kvalita flexibilita nejen při prodeji, ale také při řešení dalších přání naších zákazníků a obchodních partnerů, kterým chceme poděkovat za projevenou důvěru.

Společnost se neustále snaží rozvíjet své obchodní aktivity a tím zlepšit svou nabídku a služby, stanovili jsme si jako jeden z dalších cílů spuštění e-shopu. Když čtete tyto řádky, tak vám můžeme říct, že se nám to povede zrealizovat. Chtěli bychom vás přivítat všechny naše zákazníky a obchodní partnery v našem e-shopu a přejeme Vám pohodlné nakupování a získání potřebných informací o výrobcích a těšíme se na Vaše objednávky.